چرا الکسا اس ام اس ؟

الکسا اس ام اس با عرضه پنل های رایگان و ارزان و برداشتن کلیه محدودیت های مرسوم در زمینه سامانه های پیام کوتاه توانسته است پاسخ مناسبی به نیاز های مشتری در زمینه پنل های اس ام اس بدهد .

الکسا اس ام اس محدودیتی در شارژ ( شما می توانید از 100 تومان تا هر میزانی که نیازی دارید پنل خود را شارژ کنید ) ، زمان استفاده (پنل ها بصورت نامحدود زمانی عرضه می شود ) و ارسال ( در همه پنل ها از یک عدد تا هر میزانی که مورد نیازتان است ، ارسال کنید ) ندارد و از این حیث در میان سامانه های پیام کوتاه منحصر به فرد می باشد .

پشتیبانی ما 24 ساعته است و در هرزمان که به کمک کارشناسان ما نیاز داشتید می توانید از خدمات پشتیبانی الکسا اس ام اس استفاده کنید

پنل های ارزان الکسا اس ام اس یکی از مهمترین عوامل موفقیت ما می باشد . پنل ها مطابق نیاز شما و به کمترین قیمت در میان سامانه های پیام کوتاه عرضه می شود . ارزان بودن دلیلی بر عدم کیفیت نیست و می توانید هر کدام از پنل ها را ثبت نام و از موجودی رایگان پیامک خود سامانه را تست کنید .

در بخش ارسال کشوری الکسا اس ام اس بیش از 40 میلیون شماره همراه اول و ایرانسل به تفکیک استان ، شهر ، کدپستی ، مشاغل و اصناف و منطقه ای موجود می باشد و شما می توانید با استفاده از خطوط متنوع از همه اپراتورها ارسال خود را انجام دهید . نگران نباشید الکسا اس ام اس در همین بخش امکان ارسال به خطوط ایرانسل را نیز فراهم کرده و می توانید به این خطوط نیز ارسال خود را انجام دهید . در بخش جنسیت و ایرانسل بیش از 20 میلیون شماره این اپراتور به تفکیک شهرها بطور کامل قرار گرفته که می تواند کمک قابل ملاحظه ای در امر تبلیغات به شما بکند .

بانک شماره الکسا اس ام اس به صورت مرتب و در هر دوره 2 ماهه بروزرسانی میگردد و شماره های جدیدتری به سیستم اضافه می شود .

بخش به روزرسانی نرم افزار نیز مرتبا امکانات و قابلیت هایی را به سیستم اضافه میکند که الکسا اس ام اس بابت افزودن این قابلیت های جدید هیچ گونه مبلغ اضافه ای از مشتریان خود دریافت نمیکند .

الکسا اس ام اس هرآنچه در زمینه سامانه پیام کوتاه نیاز دارید را با کمال احترام و بالاترین کیفیت تقدیم شما می کند .